0800 7707   Prijave 0-24h

 

Koliko novaca trebate?

Koji rok plaćanja želite?

Posudite X na 30

Iznos zajma
X
Dospijeće
X
Premija
X
EKS
X
Ukupno za platiti
X
Iznos mjesečne rate
X

Posudite X na X

Iznos kredita
X
Dospijeće
X
Premija
X
EKS
X
Osobna garancija
X
Ukupno za platiti
X
Iznos mjesečne rate
X

Info: Kredit može biti isplaćen na Vaš račun tek nakon što nam dostavite potpisani primjerak Ugovora o kreditu, kojeg ćete nakon odobrenja kredita primiti putem e-maila.

Ugovor možete skenirati (ili slikati) te dostaviti putem e-maila ( cs@ferratumbank.hr), Whatsappa (092 347 3589), Facebook-a ili faxa (01 5790 099).
Ferratum Bank

 

Osnovni uvjeti

 
Kredit mogu dobiti osobe s redovitim mjesečnim primanjima, isključivo u obliku plaće ili mirovine.
Isplate vršimo isključivo na uredan (neblokiran, nezaštićen) tekući račun koji glasi na osobu koja se prijavila za kredit.
Potrebna dokumentacija (fotografija/kopija): platna lista ili bankovni izvadak, 
osobna iskaznica (obostrano) i kartica tekućeg računa (obostrano).
 
 

 

Potrebna dokumentacija:

 

1. Osobna iskaznica
2. Kartica tekućeg računa*
 
Napomena: *Ljubazno molimo da nam šaljete sliku stražnje strane kartice tekućeg računa ISKLJUČIVO ako je na njoj ispisan IBAN broj. Također, prilikom slanja, radi sigurnosnih razloga, molimo da sakrijete 3 (ili 4)-znamenkasti kontrolni/verifikacijski broj s poleđine kartice.
 
 

 

Zašto Ferratum Bank?

 

  • Obavite sve iz Vašeg doma ili bilo koje lokacije u nekoliko minuta
  • Odobrenje i isplata kredita već unutar 15 minuta
  • Kao postojeći korisnik, kredit ćete moći zatražiti slanjem SMS poruke
  • Bez javnog bilježnika, ovjera poslodavca i gomile dokumentacije.

 

Što ukoliko ne mogu vratiti kredit?

 

Ukoliko procijenite da biste mogli imati poteškoća s vraćanjem kredita, vrlo je važno da u što kraćem roku kontaktirate naš odjel naplate koji Vam stoji na raspolaganju u svakom trenutku (01 7776 840; 051 215 725; 09:00 – 17:00). Kašnjenje s otplatom može uzrokovati dodatne troškove te se može imati negativan efekt na podizanje budućih kredita na FerratumBank.hr. Kontaktirajte nas, dati ćemo sve od sebe da Vam izađemo u susret i savjetujemo Vas o načinu vraćanja kredita. Napominjemo da Vaš kredit možete podmiriti putem slijedećih računa:
 

Zagrebačka banka: HR7123600001102266449

Hrvatska Poštanska banka: HR7823900011100971553

Erste & Steiermärkische bank: HR4824020061100795031

Splitska banka Societe Generale Group HR1323300031161039611

Raiffeisen Bank Austria: HR4524840081135006530

Privredna Banka Zagreb HR6123400091110806271.

Blog

  • Razmišljate li o kupovini novog vozila to može biti dobar način da se upoznate s onime što vas sve čeka. Dok je za jedne automobil luksuz, drugima je potreba. Mišljenja su ovdje različita no većina... Pročitajte više..
    23.03.2017
  • Bila to obiteljska kuća, kućica, garsonijera ili stan, svi, kad-tad trebaju renoviranje ili samo malo osvježenja. Bilo to zbog istrošenog materijala, kojeg je pregazila snaga prolaznosti vremena ili... Pročitajte više..
    23.03.2017
  • Proljeće je pred vratima i vjerojtno će više ljudi uživati jer, nakon dosta jake zime, dolaze sunčani, vedriji i topliji dani. Mnogi se ipak s time ne slažu te proljeće povezuju s glavoboljama ili... Pročitajte više..
    14.03.2017
  • Hrvatska je zemlja koja posjeduje preko 1000 prekrasnih otoka, obalu Jadranskog mora koju mnogi smatraju najčišćom u Europi te zavidan broj kamenih, šljunčanih i pješčanih plaža. Mnogim turistima je... Pročitajte više..
    14.03.2017