0800 7707 ; Prijave 0-24h

Koliko novaca trebate?

Koji rok plaćanja želite?

Posudite X na 30

Iznos zajma
X
Dospijeće
X
Premija
X
EKS
X
Ukupno za platiti
X
Iznos mjesečne rate
X

Posudite X na X

Iznos kredita
X
Dospijeće
X
Premija
X
EKS
X
Osobna garancija
X
Ukupno za platiti
X
Iznos mjesečne rate
X

Info: Kredit može biti isplaćen na Vaš račun tek nakon što nam dostavite potpisani primjerak Ugovora o kreditu, kojeg ćete nakon odobrenja kredita primiti putem e-maila.

Ugovor možete skenirati (ili slikati) te dostaviti putem e-maila ( cs@ferratumbank.hr), Whatsappa (092 347 3589), Facebook-a ili faxa (01 5790 099).
Ferratum Bank

Zašto Ferratum Bank?

 

  • Obavite sve iz Vašeg doma ili bilo koje lokacije u nekoliko minuta
  • Za prijavu su dovoljni samo osobna iskaznica i kartica tekućeg računa!
  • Odobrenje i isplata kredita već unutar 15 minuta
  • Kao postojeći korisnik, kredit ćete moći zatražiti slanjem SMS poruke
 
 

 

Potrebna dokumentacija:

 

1. Osobna iskaznica
2. Kartica tekućeg računa*
3. Ugovor o kreditu**
*Ljubazno molimo da nam šaljete sliku stražnje strane kartice tekućeg računa ISKLJUČIVO ako je na njoj ispisan IBAN broj. Molimo da pritom sakrijete kontrolni/verifikacijski broj s poleđine kartice.
**Nakon odobrenja kredita, e-mailom ćemo Vam poslati Vaš primjerak Ugovora o kreditu, kojeg trebate potpisati te poslati natrag (e-mail, Whatsapp, fax, Facebook).
 

Osnovni uvjeti

 
Kredit mogu dobiti osobe s redovitim mjesečnim primanjima, isključivo u obliku plaće ili mirovine.
Isplate vršimo na uredan (neblokiran, nezaštićen) tekući račun koji glasi na osobu koja se prijavila za kredit.

 

Što ukoliko ne mogu vratiti kredit?

 

Ukoliko procijenite da biste mogli imati poteškoća s vraćanjem kredita, vrlo je važno da u što kraćem roku kontaktirate naš odjel naplate koji Vam stoji na raspolaganju u svakom trenutku (01 7776 840; 051 215 725; 09:00 – 17:00). Kašnjenje s otplatom može uzrokovati dodatne troškove te se može imati negativan efekt na podizanje budućih kredita na FerratumBank.hr. Kontaktirajte nas, dati ćemo sve od sebe da Vam izađemo u susret i savjetujemo Vas o načinu vraćanja kredita. Napominjemo da Vaš kredit možete podmiriti putem slijedećih računa:
 

Zagrebačka banka: HR7123600001102266449

Hrvatska Poštanska banka: HR7823900011100971553

Erste & Steiermärkische bank: HR4824020061100795031

Splitska banka Societe Generale Group HR1323300031161039611

Raiffeisen Bank Austria: HR4524840081135006530

Privredna Banka Zagreb HR6123400091110806271.

Blog

  • Razmišljate li o kupovini novog vozila to može biti dobar način da se upoznate s onime što vas sve čeka. Dok je za jedne automobil luksuz, drugima je potreba. Mišljenja su ovdje različita no većina... Pročitajte više..
    23.03.2017
  • Bila to obiteljska kuća, kućica, garsonijera ili stan, svi, kad-tad trebaju renoviranje ili samo malo osvježenja. Bilo to zbog istrošenog materijala, kojeg je pregazila snaga prolaznosti vremena ili... Pročitajte više..
    23.03.2017
  • Proljeće je pred vratima i vjerojtno će više ljudi uživati jer, nakon dosta jake zime, dolaze sunčani, vedriji i topliji dani. Mnogi se ipak s time ne slažu te proljeće povezuju s glavoboljama ili... Pročitajte više..
    14.03.2017
  • Hrvatska je zemlja koja posjeduje preko 1000 prekrasnih otoka, obalu Jadranskog mora koju mnogi smatraju najčišćom u Europi te zavidan broj kamenih, šljunčanih i pješčanih plaža. Mnogim turistima je... Pročitajte više..
    14.03.2017