0800 7707 ; Prijave 0-24h

Koliko novaca trebate?

Koji rok plaćanja želite?

Posudite X na 30

Iznos zajma
X
Dospijeće
X
Premija
X
EKS
X
Ukupno za platiti
X
Iznos mjesečne rate
X

Posudite X na X

Iznos kredita
X
Dospijeće
X
Premija
X
EKS
X
Osobna garancija
X
Ukupno za platiti
X
Iznos mjesečne rate
X

Info: Kredit može biti isplaćen na Vaš račun tek nakon što nam dostavite potpisani primjerak Ugovora o kreditu, kojeg ćete nakon odobrenja kredita primiti putem e-maila.

Ugovor možete skenirati (ili slikati) te dostaviti putem e-maila ( cs@ferratumbank.hr), Whatsappa (092 347 3589), Facebook-a ili faxa (01 5790 099).
Ferratum Bank
PRIMJER KREDITA: Uz zatraženi iznos 6000,00 HRK na period od 150 dana, ukupan iznos sa svim pripadajućim troškovima iznosi 6.115,00 HRK, uz EKS 8,02%, iznos Premije 115,00 kn te iznos mjesečne rate 1223,00 HRK (5 rata).

 

Zašto Ferratum Bank?

 

  • Obavite sve iz Vašeg doma ili bilo koje lokacije u nekoliko minuta
  • Za prijavu su dovoljni samo osobna iskaznica i kartica tekućeg računa!
  • Odobrenje i isplata kredita već unutar 15 minuta
  • Kao postojeći korisnik, kredit ćete moći zatražiti slanjem SMS poruke
 
 

 

Potrebna dokumentacija:

 

1. Osobna iskaznica
2. Kartica tekućeg računa*
3. Ugovor o kreditu**
*Ljubazno molimo da nam šaljete sliku stražnje strane kartice tekućeg računa ISKLJUČIVO ako je na njoj ispisan IBAN broj. Molimo da pritom sakrijete kontrolni/verifikacijski broj s poleđine kartice.
**Nakon odobrenja kredita, e-mailom ćemo Vam poslati Vaš primjerak Ugovora o kreditu, kojeg trebate potpisati te poslati natrag (e-mail, Whatsapp, fax, Facebook).
 

Osnovni uvjeti

 
Kredit mogu dobiti osobe s redovitim mjesečnim primanjima, isključivo u obliku plaće ili mirovine.
Isplate vršimo na uredan (neblokiran, nezaštićen) tekući račun koji glasi na osobu koja se prijavila za kredit.

 

Što ukoliko ne mogu vratiti kredit?

 

Ukoliko procijenite da biste mogli imati poteškoća s vraćanjem kredita, vrlo je važno da u što kraćem roku kontaktirate naš odjel naplate koji Vam stoji na raspolaganju u svakom trenutku (01 7776 840; 051 215 725; 09:00 – 17:00). Kašnjenje s otplatom može uzrokovati dodatne troškove te može imati negativan utjecaj na podizanje budućih kredita na FerratumBank.hr. Kontaktirajte nas, dati ćemo sve od sebe da Vam izađemo u susret i savjetujemo Vas o načinu vraćanja kredita. Napominjemo da Vaš kredit možete podmiriti putem slijedećih računa:
 

Zagrebačka banka: HR7123600001102266449

Hrvatska Poštanska banka: HR7823900011100971553

Erste & Steiermärkische bank: HR4824020061100795031

Splitska banka Societe Generale Group HR1323300031161039611

Raiffeisen Bank Austria: HR4524840081135006530

Privredna Banka Zagreb HR6123400091110806271.

 

Instantor/Jumio - Napredni sustavi identifikacije korisnika i procjene kreditne sposobnosti

  • U svrhu sprječavanja zloupotrebe osobnih podataka i dokumenata te kreditne procjene, prilikom prijave za kredit obavljamo provjeru svakog korisnika. Kako biste značajno ubrzali postupak prijave te izbjegli potrebu za dostavom (kopije ili fotografije) osobne iskaznice i kartice tekućeg računa, imati ćete mogućnost korištenja servisa Instantor i Jumio:

  • Instantor: Korištenjem servisa Instantor, naš će se sustav povezati s Vašom bankom kako bi Vas identificirao kao vlasnika računa, što značajno ubrzava postupak odobrenja kredita, uklanja potrebu dostave fotografije Vaše kartice tekućeg računa, te omogućuje (u nekim slučajevima) odobravanje većeg iznosa kredita.
  • Jumio: Korištenjem sustava Jumio, putem kamere na Vašem mobilnom uređaju/tabletu/laptopu možemo brzo obaviti identifikaciju korisnika, što značajno ubrzava postupak prijave i odobrenja kredita, uklanja potrebu dostave fotografije osobne iskaznice te smanjuje mogućnost zlouporabe osobnih podataka i dokumenata na apsolutni minimum.

Blog