Kontaktirajte nas

0800 7707 ; Prijave 0-24h

 

Poštovani korisnici, trudimo se pružiti Vam brzu i učinkovitu uslugu prilagođenu Vašim potrebama.

Ukoliko trebate pomoć prilikom procesa prijave za zajam ili se samo želite raspitati o našoj ponudi, kontaktirajte nas bez ustručavanja. Naši ljubazni i stručni djelatnici spremno će odgovoriti na sve Vaše upite.

Kontaktirajte nas putem telefona, e-mail-a, LiveChat obrasca, Whatsappa ili Facebooka.

 

Radno vrijeme:

ponedjeljak - petak: 07:00 do 19:00

subota: 09:00 do 14:00

Kontakti:

0800 248 242 (besplatni telefon)

Whatsapp (092 347 3589)

LiveChat obrazac

info@ferratumbank.hr

Facebook

 

Odjel naplate:

01 300 07 89

Whatsapp (091 924 8479)

naplata@ferratumbank.hr

 

Radno vrijeme odjela naplate:

Ponedjeljak - četvrtak: 08:00-18:00

Petak: 08:00-17:00

Subota: 09:00-13:00

 

Odjel za ovršne postupke: (pon-pet 08 - 17h)

01 777 67 57

legalcroatia@pactumcollect.com

 

Dostava dokumentacije:

Prijava za postojeće korisnike

cs@ferratumbank.hr

Whatsapp (092 347 3589)

 

Kredit možete podmiriti putem slijedećih računa:
 

Zagrebačka banka: HR7123600001102266449

Hrvatska Poštanska banka: HR7823900011100971553

Erste & Steiermärkische bank: HR4824020061100795031

OTP Splitska banka HR5724070001100533479

Raiffeisen Bank Austria: HR4524840081135006530

Privredna Banka Zagreb HR6123400091110806271.

 

 

Ferratum Bank p.l.c.

ST Business Centre

120 The Strand, Gzira

GZR 1027, Malta

Ferratum Bank p.l.c. - Uputa o online rješavanju sporova

 

Prijava za kredit