Kontaktirajte nas

0800 7707 ; Prijave 0-24h

Poštovani korisnici, trudimo se pružiti Vam brzu i učinkovitu uslugu prilagođenu Vašim potrebama.

Ukoliko trebate bilo kakvu pomoć prilikom procesa prijave za zajam ili se samo želite raspitati o našoj ponudi, kontaktirajte nas bez ustručavanja. Naši  ljubazni i stručni djelatnici spremno će odgovoriti na sve Vaše upite.

Kontaktirajte nas putem telefona, e-mail-a, Livechat obrasca, Whatsappa ili Facebooka.

 

Radno vrijeme:

ponedjeljak - petak: 07:00 do 19:00

subota: 09:00 do 14:00

Kontakti:

0800 7707 (besplatni telefon)

LiveChat obrazac

info@ferratumbank.hr

Facebook

 

Odjel naplate: (09 - 17h)

01 7776 840

051 215 725

naplata@numeratum.hr

Dostava dokumentacije:

Prijava za postojeće korisnike

cs@ferratumbank.hr

Facebook

Fax: 01 5790 099

Whatsapp (092 347 3589)

 

Kredit možete podmiriti putem slijedećih računa:
 

Zagrebačka banka: HR7123600001102266449

Hrvatska Poštanska banka: HR7823900011100971553

Erste & Steiermärkische bank: HR4824020061100795031

Splitska banka Societe Generale Group HR1323300031161039611

Raiffeisen Bank Austria: HR4524840081135006530

Privredna Banka Zagreb HR6123400091110806271.

 

 

Ferratum Bank p.l.c.

Tagliaferro Business Centre

14 High Street

Sliema SLM 1551, Malta

Ferratum Bank p.l.c. - Uputa o online rješavanju sporova