Kako vratiti kredit

0800 7707 ; Prijave 0-24h

Kredit možete podmiriti uplatom putem Vašeg online bankarstva, općom uplatnicom ili nekim drugim raspoloživim načinom plaćanja, putem sljedećih računa:

 

Zagrebačka banka: HR7123600001102266449

Hrvatska Poštanska banka: HR7823900011100971553

Erste & Steiermärkische bank: HR4824020061100795031

OTP Splitska banka HR5724070001100533479

Raiffeisen Bank Austria: HR4524840081135006530

Privredna Banka Zagreb HR6123400091110806271.

 

Ukoliko procijenite da biste mogli imati poteškoća s vraćanjem kredita, vrlo je važno da u što kraćem roku kontaktirate naš odjel naplate koji Vam stoji na raspolaganju u svakom trenutku. Kašnjenje s otplatom može uzrokovati dodatne troškove te može imati negativan utjecaj na podizanje budućih kredita na FerratumBank.hr. Kontaktirajte nas, dat ćemo sve od sebe da Vam izađemo u susret i savjetujemo Vas o načinu vraćanja kredita.

 

Odjel naplate:

01 300 07 89

naplata@numeratum.hr

 

Radno vrijeme odjela naplate:

Ponedjeljak - četvrtak: 08:00-18:00

Petak: 08:00-17:00

Subota: 09:00-13:00

 

Odjel za ovršne postupke: (pon-pet 08 - 17h)

01 777 67 57

legalcroatia@pactumcollect.com

 

 

 

Koliko novaca trebate?

Koji rok plaćanja želite?