Kako vratiti kredit

0800 7707 ; Prijave 0-24h
 
Kredit možete podmiriti uplatom putem Vašeg online bankarstva, općom uplatnicom ili nekim drugim raspoloživim načinom plaćanja, putem sljedećih računa:
 

Zagrebačka banka: HR7123600001102266449

Hrvatska Poštanska banka: HR7823900011100971553

Erste & Steiermärkische bank: HR4824020061100795031

Splitska banka Societe Generale Group HR1323300031161039611

Raiffeisen Bank Austria: HR4524840081135006530

Privredna Banka Zagreb HR6123400091110806271.

 

Ukoliko procijenite da biste mogli imati poteškoća s vraćanjem kredita, vrlo je važno da u što kraćem roku kontaktirate naš odjel naplate koji Vam stoji na raspolaganju u svakom trenutku (01 7776 840; 051 215 725; 09:00 – 17:00). Kašnjenje s otplatom može uzrokovati dodatne troškove te može imati negativan utjecaj na podizanje budućih kredita na FerratumBank.hr. Kontaktirajte nas, dat ćemo sve od sebe da Vam izađemo u susret i savjetujemo Vas o načinu vraćanja kredita.

Prijavite se odmah