Kako vratiti kredit

0800 7707 ; Prijave 0-24h

Novost u Ferratum banci: Od sada plaćajte svoje račune online MasterCard i Visa debitnim te kreditnim karticama!

Kako?

Postupak je vrlo jednostavan i u potpunosti siguran: kontaktirajte Ferratum Bank Službu za korisnike na besplatan broj 0800 248 242 ili putem Livechata (popup prozorčić dolje desno) te:

1. Zatražite od naših agenata da Vam putem emaila, SMS-a ili chata pošalju link za plaćanje. Plaćanje putem linka ćete izvršiti pritiskom na gumb Platite odmah kao na slici ispod:

 

*Navedenih 11,00 kn na gore navedenom primjeru su simbolični. Iznos kojeg uplaćujete treba biti jednak iznosu navedenom na Vašem računu.

 

ili..

2. Zatražite naše agente da Vas povratno nazovu te ćete putem interaktivnog glasovnog odgovora moći platiti Vaš račun.

Pozivom našem Odjelu naplate na broj 01 3000 789 također možete dobiti sve potrebne upute za plaćanje.

 

Kredit možete podmiriti uplatom putem Vašeg online bankarstva, općom uplatnicom ili nekim drugim raspoloživim načinom plaćanja, putem sljedećih računa:

Zagrebačka banka: HR7123600001102266449

Hrvatska Poštanska banka: HR7823900011100971553

Erste & Steiermärkische bank: HR4824020061100795031

OTP Splitska banka HR5724070001100533479

Raiffeisen Bank Austria: HR4524840081135006530

Privredna Banka Zagreb HR6123400091110806271.

 

Ukoliko procijenite da biste mogli imati poteškoća s vraćanjem kredita, vrlo je važno da u što kraćem roku kontaktirate naš odjel naplate koji Vam stoji na raspolaganju u svakom trenutku. Kašnjenje s otplatom može uzrokovati dodatne troškove te može imati negativan utjecaj na podizanje budućih kredita na FerratumBank.hr. Kontaktirajte nas, dat ćemo sve od sebe da Vam izađemo u susret i savjetujemo Vas o načinu vraćanja kredita.

 

Odjel naplate:

01 300 07 89

naplata@numeratum.hr

 

Radno vrijeme odjela naplate:

Ponedjeljak - četvrtak: 08:00-18:00

Petak: 08:00-17:00

Subota: 09:00-13:00

 

Odjel za ovršne postupke: (pon-pet 08 - 17h)

01 777 67 57

legalcroatia@pactumcollect.com

 

 

 

Koliko novaca trebate?

Koji rok plaćanja želite?